Wózek 3w1 to wygodne urządzenie, które służy do przewożenia dzieci w wieku od urodzenia do ok. 4 lat. Składa się z gondoli przeznaczonej dla niemowląt, spacerówki dla starszych dzieci oraz fotelika z adapterami. Gondola zabezpieczona jest solidnym daszkiem lub głęboką budą, co zabezpiecza dziecko przed zimnem i wiatrem.

Siedzisko jest zazwyczaj regulowane, dzięki czemu można je ustawić do pozycji całkowicie leżącej lub siedzącej. Górna część mocowana jest do czterech spacerowych kołek, dzięki czemu można nim łatwo nim pokonywać tereny. Wózek 3w1 posiada również wyjmowany kosz, w którym można przewozić akcesoria takie jak ubranka, zabawki, laktator itp.

Ponadto wózek 3w1 wyposażony jest zazwyczaj w hamulec, bezpieczniki i odpowiednią amortyzację, dzięki czemu jazda nim jest bezpieczna i wygodna.

Wózek Mima Xari bardzo wygodny

Wózek Mima Xari to wózek 3w1 zaprojektowany z myślą o wygodzie i swobodzie, który zapewnia Ci kilka komfortowych i praktycznych możliwości, których inne wózki nie posiadają. Został wyposażony w głęboką, regulowaną budkę, która może być używana jako gondola, nosidełko albo spacerówka. Mima Xari jest wykonany z lekkich, ale wytrzymałych materiałów, co czyni go niezwykle wygodnym w prowadzeniu.

Automatyczny system składania

Dzięki automatycznemu systemowi składania i rozkładania, trwa to tylko kilka sekund, co ułatwia przenoszenie np.: pomiędzy samochodem a domem. Mima Xari wyposażony jest w amortyzowane koła, które zapewniają bezpieczne, komfortowe i ciche przejazdy po różnych rodzajach terenu. Łatwe do prowadzenia rączki można dostosować do wzrostu rodzica, co sprawia, że wózek jest idealny dla każdego.

Demontowany daszek chroni Twojego dziecko przed słońcem i wiatrem – daszek jest składany, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania. Dziecko siedzi w wygodnym, ergonomicznym siedzisku z regulowanym zagłówkiem i pasami bezpieczeństwa. Cały system łatwo można łączyć  z akcesoriami Mima, aby dostosować go do potrzeb Twoich i Twojego dziecka.

Mima Xari to wygodny wózek wielofunkcyjny dla Twojego dziecka i jego aktywnego stylu życia. To doskonały wybór dla rodziców szukających niezwykłej wygody i swobody dla swoich dzieci.