Kruszywa

Kruszywa różnego rodzaju są często niezbędne podczas wykonywania różnego rodzaju prac budowlanych. Zakup takiego materiału to jedno, ale jego transport na miejsce docelowe to już zupełnie inne kwestii. Warto więc postawić na firmę, która posiada ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, aby wszystko poszło sprawnie.

Firma Bedron-Pol zajmuje się sprzedażą oraz transportem kruszyw już od ponad 10 lat. Siedziba tej firmy znajduje się w miejscowości Radawice w gminie Siechnice. Z tego miejsca dowożone są materiały na teren całego Wrocławia oraz miejscowości znajdujących się w pobliżu. Przede wszystkim zlecenia są realizowanie do takich miejsc jak Gmina Siechnice, Gmina Oława, Gmina Miękinia, Gmina Kąty Wrocławskie, Gmina Czernica. Gmina Żórawina oraz Gmina Kobierzyce. Możliwy jest również transport do innych miejscowości po wcześniejszym skontaktowaniu się z firmą.

Profesjonalizm oraz szeroki wybór kruszyw

Firma Bedron-Pol dysponuje bogatą flotą samochodów samowyładowczych, które są regularne serwisowane. Dostępne w tej firmie samochodu umożliwiają transport kruszywa za pomocą pojazdów o ładowności od 1 tony do kilkudziesięciu ton. Pracownicy tej firmy cały czas są również wysyłanie na regularne szkolenia, podczas których nabywają niezbędną wiedzę, która jest wykorzystywana podczas codziennej pracy.

Dodatkowo ceny związane ze sprzedażą kruszywa oraz jego transportem są bardzo atrakcyjne, ponieważ dokładna wycenia, jest indywidualnie ustalana z klientem. Do sprzedawanych materiałów należą  Piaski kopane, Piaski płukankę, Ziemia,Torf, Humus, Kruszywa różnej frakcji, Tłuczeń, Mieszanka, Kliniec, Kamień ogrodowy,  Żwir, Przekrusz betonowy, Przekrusz ceglany, Grys, oraz Kostka granitowa.

Z usług firmy Bedron-Pol warto skorzystać, ponieważ realizuje ona wszystkie zamówienia na najwyższym poziome. Zdobyte przez lata działalności doświadczenie, sprawia, że prowadzona sprzedaż kruszywa przebiega bardzo płynnie i bezproblemowo. Profesjonalny sprzęt, jaki znajduje się na stanie tej firmy, gwarantuje terminowość dostaw  nawet w odległe i trudno dostępne miejsca, które wymagają doświadczenie i precyzji podczas wykonywania dostawy.