Każdy rodzic, oczekując przyjścia na świat pociechy, przykłada wagę do zorganizowania najlepszej wyprawki. To, co od razu powinno zwrócić uwagę to, poza łóżeczkiem i akcesoriami, przede wszystkim wózek. Warto zastanowić się nad wózkiem spacerowym przed narodzinami dziecka, ponieważ zaoszczędzi to stresu i pośpiechu przy późniejszym zakupie, gdy nagle przyjdzie czas na wymianę. Sklep Marko-Baby posiada szeroką gamę produktów w kategorii spacerówki. Korzystając z usług najlepszych dostawców.

Jaką spacerówkę wybrać?

W wyborze wózka spacerowego powinniśmy kierować się jakością produktu, wygodą dziecka, komfortem prowadzenia (należy zwrócić uwagę na lekkość sprzętu, jego koła, zwrotność). Ważne jest, aby wózek zapewniał ochronę przed słońcem oraz deszczem. Znaczenie ma także kwestia wizualna i estetyka wykonania. Ważnym jest, aby zwrócić uwagę na to, ile spacerówka zajmuje miejsca po złożeniu, jeśli chcemy transportować ją na przykład w samochodzie. Wszystkie te kwestie, rozpoczynając od komfortu, rozpatrzył sklep Marko-Baby, tworząc swoją ofertę i wychodząc Państwu na przeciw.

Wózki spacerowe – przykłady

Producent wózków dla dzieci stworzył gamę pojazdów dla najmniejszych:

Oyster Zero – jest to lekki a zarazem mocny wózek, który da się złożyć do najmniejszych rozmiarów, dzięki czemu jego dodatkowym atutem jest kompaktowość. Ma on dużą budkę, która w razie potrzeby zapewni więcej cienia. Jest także praktyczny dla rodzica, ponieważ z tyłu budki została stworzona kieszonka, do której można schować na przykład telefon, klucze czy portfel, a dzięki temu nie trzeba zaprzątać sobie głowy dodatkowymi torbami itp. Ponadto producent zapewnił w wózku wygodny, regulowany podnóżek oraz praktyczny koszyk.

Oyster zapewnia wysokiej jakości materiały w swoich przedmiotach; rączkę i pałąk wózka pokryto materiałem z eko skóry. Dzięki czemu prowadzenie jest wygodne a wygląd spacerówki elegancki. Sklep Marko-Baby oferuje także oryginalne wózki spacerowe Babyzen, które oprócz pięknego wyglądu, są doskonałe w użytkowaniu. Oraz: Mima Zigi, biegowe wózki spacerowe TFK, Egg.