Jeśli mamy do ocieplenia dach w budynku gospodarczym, możemy do tego celu wykorzystać płyty PIR. Możemy je zamontować w dwojaki sposób. Można stworzyć specjalny podwieszany sufit, dzięki któremu możliwe będzie wsadzenie w szczeliny takich właśnie płyt. Drugą metodą jest montowanie płyty do konstrukcji dachu ukośnie lub poziomo w zależności od potrzeb.

Jaką metodę ocieplania dachu wybrać?

Jeśli zdecydujemy się na te pieszą metodę, ocieplanie dachu Wrocław będzie wymagało zastosowania profili nośnych H i C, które będą stanowiły podkonstrukcje dla płyt terminozilacyjnych. Na pewno jest to rozwiązanie pomysłowe i innowacyjne, z którego warto skorzystać, jeśli jesteśmy miłośnikami nowych rozwiązań.

Ocieplenie poddasza na wysokim poziomie

Na pewno ocieplenie będzie znajdowało się na wysokim poziomie, bez żadnej utraty ciepła. Każdemu taka sytuacja odpowiednio przypadnie do gustu. W końcu o to chodzi, aby właśnie taki efekt uzyskać. Uda nam się to, w 100%, ponieważ taka technologia jest bardzo szczelna i pozwala uzyskiwać najlepsze efekty z możliwych. Na pewno każdy z takiego faktu będzie mógł być w pełni zadowolony.

Skuteczna metoda ocieplenia poddasza

Według mnie lepszą metodą do ocieplenia dachu jest położenie izolacji natryskowej, przy pomocy piany PUR. Taki sposób jest wydajniejszy i znacznie tańszy. Aplikacja piany poliuretanowej jest dokładniejsza, gdyż wnika w głąb każdej konstrukcji i znacznie ją wypełnia, tworząc zwartą strukturę. Warto bliżej zapoznać się z tą metodą. Polecam Wam stronę, na której dokładnie opisano wszystkie zalety i wady tego typu izolacji dachu: http://wentar.pl/ocieplanie-dachu-wroclaw/