Jeśli mamy do ocieplenia dach w budynku gospodarczym, możemy do tego celu wykorzystać płyty PIR. Możemy je zamontować w dwojaki sposób. Można stworzyć specjalny podwieszany sufit, dzięki któremu możliwe będzie wsadzenie w szczeliny takich właśnie płyt. Drugą metodą jest montowanie płyty do konstrukcji dachu ukośnie lub poziomo w zależności od potrzeb.

Jeśli zdecydujemy się na te pieszą metodę, ocieplanie dachu Wrocław będzie wymagało zastosowania profili nośnych H i C, które będą stanowiły podkonstrukcje dla płyt terminozilacyjnych. Na pewno jest to rozwiązanie pomysłowe i innowacyjne, z którego warto skorzystać, jeśli jesteśmy miłośnikami nowych rozwiązań.

Na pewno ocieplenie będzie znajdowało się na wysokim poziomie, bez żadnej utraty ciepła. Każdemu taka sytuacja odpowiednio przypadnie do gustu. W końcu o to chodzi, aby właśnie taki efekt uzyskać. Uda nam się to, w 100%, ponieważ taka technologia jest bardzo szczelna i pozwala uzyskiwać najlepsze efekty z możliwych. Na pewno każdy z takiego faktu będzie mógł być w pełni zadowolony.

Według mnie lepszą metodą do ocieplenia dachu jest położenie izolacji natryskowej, przy pomocy piany PUR. Taki sposób jest wydajniejszy i znacznie tańszy. Aplikacja piany poliuretanowej jest dokładniejsza, gdyż wnika w głąb każdej konstrukcji i znacznie ją wypełnia, tworząc zwartą strukturę. Warto bliżej zapoznać się z tą metodą. Polecam Wam stronę, na której dokładnie opisano wszystkie zalety i wady tego typu izolacji dachu: http://wentar.pl/ocieplanie-dachu-wroclaw/