W dawnych czasach do umycia okna, potrzebna była woda z mydłem i lniana ściereczka. Trzeba było też się porządnie napracować, żeby okno faktycznie było czyste. Dziś już nie ma takich sytuacji, ponieważ wiele firm oferuje urządzenia do mycia, które mają bardzo ułatwić pracę osobie, realizującej takie zadanie.

Akcesoria do mycia Unger

Między innymi dzięki produktom firmy Unger mycie okien jest niezwykle korzystne. Istnieje bardzo wiele sprzętów, które mają za zadanie jak najbardziej ułatwić pracę. Wystarczy odpowiedni preparat do mycia okien oraz rozmaite akcesoria rozpryskujące, myjące, ściągające wodę czy polerujące, żeby okno błyszczało nie tylko w słońcu, ale w ogóle.

Bardzo często tego rodzaju rozwiązania stosowane są przede wszystkim w firmach, które trudnią się porządkami. Zwykle do ich zadań również należy mycie okien, jednak nie tylko. Chodzi bowiem o wszystkie szklane elementy, czyli też szyby w witrynach czy szklane drzwi.

Gdzie wykorzystuje się Unger mycie

Dzięki firmie Unger mycie zarówno okien jak i podłóg jest niesamowicie proste i pomaga bardzo szybko zaprowadzić porządek w domu czy w zakładzie pracy.Każdy z elementów jest potrzeby w różnych sytuacjach.

Okna na parterze będą wymagały troszkę innych urządzeń niż te na wysokościach, ponieważ na wysokościach z racji ograniczonych ruchów pracownika muszą mieć bardziej wygodne i bezpieczne elementy. Wszystkie szyby jednak potrzebuje odpowiednich urządzeń, żeby najpierw umyć szybę, potem zebrać wodę a na koniec wypolerować okno.

W zestawie urządzeń tej firmy są nie tylko odpowiednie nakładki, takie jak elementy do polerowania, mycia czy skrobania czegoś naklejonego na szybę, lecz także odpowiednie teleskopowe rączki, dzięki którym nie trzeba wchodzić na drabinkę, żeby sięgnąć wysoko, oraz rozmaite wiadra, pojemniki i mopy, które będą przeznaczone do mycia podłóg.

Więcej na temat Unger mycie przeczytasz na stronie: http://mycie24.pl/unger-mycie.html