Każdy marzy o promiennej skórze i twarzy bez zmarszczek. Jak długo zachować młody wygląd i cieszyć się zdrowym, jędrnym ciałem? Jest to możliwe dzięki zabiegowi karboksyterapii, która pomaga w leczeniu wielu krępujących dolegliwości.

To metoda działająca kompleksowo – odchudza i ujędrnia zarówno twarz jak i całe ciało, a tym samym wpływa na dobre samopoczucie. Dzięki niej można w szybki i nieinwazyjny sposób osiągnąć wspaniałą sylwetkę, usunąć niedoskonałości ciała i poprawić funkcjonowanie organizmu.

Na czym polega karboksyterapia?

Karboksyterapia jest zabiegiem, który polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla, na miejsca wymagające regeneracji. Wstrzykiwanie za pomocą niewielkiej igły medycznego CO2 pozwala na jego przeniknięcie do okolicznych tkanek. W rezultacie naczynia krwionośne rozszerzają się, następuje poprawa odżywienia i dotlenienia tkanek.

Przepływ krwi staje się większy, szybszy staje się proces powstawania siatki nowych naczyń krwionośnych. Poprawa ukrwienia to nie jedyna zaleta. Zabieg umożliwia również mechaniczne rozbijanie tkanki tłuszczowej.
Wskazania do przeprowadzenia zabiegu karboksyterapii.

Cellulit i rozstępy są zmorą dla wielu kobiet.

Zlokalizowane na pośladkach czy udach stanowią nieestetyczny i uciążliwy problem dla płci pięknej. Warto walczyć z nimi stosując metodę karboksyterapii. Dzięki niej cellulit staje się mniej widoczny, a rozbite komórki tłuszczowe są wydalane z ustroju.

Zabieg wspomaga syntezę kolagenu, co poprawia wygląd i gęstość skóry, a tym samym pomaga walczyć z rozstępami, powstającymi na skutek nadmiernego rozciągania się skóry i zerwania włókien kolagenowych.

Karboksyterapia jest również wskazaniem dla osób, które borykają się z problemami takimi jak:

– brak elastyczności skóry,
– nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, pośladkach czy ramionach,
– opadanie powiek,
– wypadanie włosów,
– wiotka skóra w okolicach ramion,
– nieestetyczne blizny,
– zmarszczki,
– wiotkość skóry po przebytym porodzie i utracie masy ciała,
– zaburzenia krążenia,
– owrzodzenia żylakowe,
– łuszczyca.

Sposób na cienie pod oczami

Wiele osób skarży się na zasinienia pod oczami. To przypadłość, która często jest wywołana słabym krążeniem krwi w okolicach powieki górnej i dolnej. Karboksyterapia zwiększając ukrwienie skóry pod oczami rozjaśni ich okolice i pozwoli na zmniejszenie obrzęków występujących w ich otoczeniu.

Dzięki zabiegowi stymulowana jest produkcja kolagenu, który poprawia ogólną kondycję skóry i sprawia, że spojrzenie zyskuje młody i świeży wygląd.

Na czym dokładnie polega karboksyterapia i jakimi urządzeniami i sprzętem się ją wykonuje dowiesz się na: http://medikapoland.pl/pl/16-karboksyterapia-urzadzenia