Foteliki obrotowe do samochodu

Dziecko podróżujące samochodem, musi spoczywać w foteliku, który zapewni mu największe możliwe bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Foteliki firmy BeSafe są tak projektowane, aby to bezpieczeństwo zawsze było na pierwszym miejscu. W ofercie tej firmy można znaleźć wiele różnych modeli, jednak szczególnie warte uwagi są foteliki obrotowe do samochodów.

Gwarantują one dużo bezpieczeństwa, a do tego ułatwiają rodzicom wyjmowanie dziecka z samochodu. Praktycznie w każdym modelu samochodu można zamontować taki fotelik obrotowy, dlatego są one coraz chętniej wybierane przez konsumentów. 

Fotelik obrotowy od firmy BeSafe

Wielu ekspertów, którzy zajmują się fotelikami samochodowymi, zaleca, aby dziecko jak najdłużej podróżowało tyłem do kierunku jazdy, ponieważ jest to bezpieczniejszy sposób. Z tego powodu firma BeSafe stworzyła wiele modeli fotelików, które dają taką możliwość. Seria fotelików obrotowych to wysokie bezpieczeństwo oraz wygoda w takcie podróżowania.

Również dla rodziców, wyciąganie dziecka z fotelika, który można obracać, jest znacznie wygodniejszym rozwiązaniem. W ofercie firmy BeSafe warto zainteresować się szczególnie modelami obrotowymi iZi Twist B i-Size i iZi Twist i-Size.

Foteliki do jazdy tyłem

Foteliki obrotowe BeSafe https://www.besafe.com.pl/news/przygotuj-sie-na-dwa-foteliki-obrotowe-od-besafe wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów wysoką jakością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami, które polepszają bezpieczeństwo podczas jazdy.

Wykonane są one dodatkowo z bardzo wysokich i przyjemnych w dotyku materiałów, co sprawia, ze fotelika można używać przez długi okres czasu. Przemyślana konstrukcja i dobre materiały dają możliwość ułożenia dziecka tak, aby jego podróż przebiegła w sposób jak najlepszy. Wiele przydatnych elementów w fotelikach obrotowych BeSafe sprawia, że sa one jednymi bezpieczniejszych rozwiązań na rynku.

Przygotowane przez BeSafe foteliki nadają się do transportu dzieci poniżej 4 roku życia. Bardzo dobrze amortyzują one wszystkie wstrząsy podczas jazdy, co pozwala dziecku bezpiecznie podróżować. Obrotowy system fotelika to wielkie możliwości dla rodziców, którzy wygodnie mogą kontrolować, co dzieje się u dziecka w trakcie jazdy.